Obnovení platnosti karet MultiSport

 Dobrý den,

dovoluji si vás informovat o automatickém obnovení platnosti karet MultiSport od pondělí 17. 5. 2021. Kartu je od tohoto data možné využívat. Za květen bude fakturována poměrná část měsíce.

MultiSport se snaží reagovat na aktuální situaci, proto nabízí několik řešení v případě, že kartu ještě využívat nechcete:

  • Pokud nechcete využívat kartu v květnu, je možné ji dočasně pozastavit na měsíc květen a od června vám kartu znovu aktivujeme, kartu si ponechejte u sebe. Kartu nesmíte v květnu využívat, jinak není možné její pozastavení!
  • Pokud nebudete chtít kartu využívat ani v červnu a další měsíce, pak je možné kartu zrušit a bude se na vás vztahovat stop období, po které nebude možné se znovu do programu zapojit.
  • Berte, prosím, v potaz, že při pozastavení či zrušení zaměstnanecké karty není možné ponechat v platnosti navázanou kartu doprovodnou/dětskou.

V případě, že chcete kartu pozastavit či zrušit, prosím, o vyplnění dotazníku nejpozději do 19. 5. 2021 nebo se zastavte na personálním oddělení.  Po tomto datu dotazník nebude dostupný a nebudeme přijímat zpětná zrušení na květen/červen zasílána na email.

https://www.survio.com/survey/d/K6Q6X4A9L3S1S7O5N

V případě, že chcete kartu od května využívat, prosím, dotazník nevyplňujte a nepište nám o aktivaci, karta bude automaticky obnovena.

Pokud chcete novou kartu od července, přidat doprovodnou kartu nebo kartu zrušit, rádi Vám s Vašim požadavkem pomůžeme na personálním oddělení.

V případě dotazů se obraťte na personální oddělení

Personální – infoNOTINO